Pagalba

1. Ar registracija tinklalapyje NoriuIšmokti.lt yra mokama?
Ne, registracija yra visiškai nemokama.

2. Kokią naudą gausiu užsiregistravęs šiame tinklalapyje?
Ieškantiems mokytojų: pagal Jūsų pasirinktus kriterijus galėsite siųsti užklausas mokytojams, korepetitoriams, būrelių vadovams, edukacine veikla užsiimančioms įmonėms, matysite suvestinę specialistų/įmonių, su kuriomis buvote susisiekę.
Mokytojams, korepetitoriams, būrelių vadovams: sistemoje galėsite nemokamai publikuoti skelbimus, užklausas gausite tiesiai į el. paštą, būsite matomi visiems prieinamoje duomenų bazėje, el. paštu gausite pranešimus apie žmones, ieškančius Jūsų srities mokytojo, turėsite galimybę gauti atsiliepimus bei būti įvertintas.

3. Ką daryti, kad mano skelbimu būtų domimasi?
Visų pirma, pasirinkite kokybišką profilio nuotrauką, sukurkite informatyvų, tačiau ne per ilgą savo pasiekimų aprašą, apibūdinkite įgytą kvalifikaciją bei patirtį. Jūsų teikiamų paslaugų įkainiai turi atitikti bendruosius rinkoje vyraujančius įkainius ir per daug neviršyti kainos vidurkio.

4. Ką daryti, kad galėčiau susisiekti su mokytoju?
Norėdami susisiekti su pasirinktu mokytoju, Jūs turite būti užsiregistravęs tinklalapyje NoriuIšmokti.lt. Tai padaryti galite čia: http://www.noriuismokti.lt/register

5. Kaip užsiregistruoti NoriuIšmokti.lt sistemoje?
Užsiregistruoti galite spustelėję ant nuorodos http://www.noriuismokti.lt/register. Jums reikės pasirinkti, kokį profilį norite susikurti (ar mokytojo (asmens), ar edukacine veikla užsiimančios įmonės, ar mokinio) bei užpildyti registracijos formą. Atlikus šiuos veiksmus, NoriuIšmokti.lt administracija patvirtins Jūsų registraciją. Netrukus po patvirtinimo galėsite naudotis sukurta asmenine paskyra.

6. Ar galima peržiūrėti susirašinėjimo istoriją?
Sistemoje nėra galimybės susirašinėti su mokytoju, tai vyksta už sistemos ribų. Tačiau yra galimybė susisiekti su mokytoju parašant trumpą komentarą, kokių paslaugų norėtumėte gauti.

7. Ar teikiamų paslaugų kainos nustatomos pačių mokytojų?
Taip, kainos nustatomos kiekvieno mokytojo, korepetitoriaus ar įmonės, tačiau, nustatant įkainius, galima matyti vidutinę to dalyko/mokymo paslaugos kainą sistemoje.

8. Kiek laiko galioja publikuotas skelbimas?
Skelbimas galioja neribotą laiką.

9. Ar už skelbimų publikavimą reikia mokėti?
Skelbimo publikavimas (registracija) tinklalapyje NoriuIšmokti.lt yra nemokamas.

10. Ar savo teikiamas paslaugas reklamuoti gali ir studentai?
Taip, sistemoje publikuoti skelbimus gali visi, turintys pakankamai žinių ir kompetencijos tam tikroje srityje.
© 2013-2024 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs