Įvertinimas:  0


9 €/val.Lina Kei (kalboslangas)

Vieta:
Vilnius

Dėstomi dalykai:
Anglų k., Lietuvių k.

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
Dirbu tik namuose
Užsiregistravo: 2013-10-18

Apie mane

Kvalifikuota, turinti 7 metų darbo su jaunimu bei suaugusiais patirtį mokytoja padės Jums išmokti anglų/lietuvių kalbą, pagilinti jau turimas žinias, pasiruošti egzaminams. -Grupėms visada taikomos nuolaidos; -Teoriniai ir praktiniai ugdymo metodai; -Kiekvienam mokiniui skiriami bandomieji testai, padedantys išsiaiškinti individualius poreikius; -Visuomet iš anksto suderinamas užsiėmimų laikas ir tvarka; ilgalaikio tvarkaraščio sudarymas; -Nuolat atliekami testai, skirti prisiminti įgytas žinias (tokiu būdu mokinys mato savo pažangą bei gauna grįžtamąjį ryšį); -Prieinama kaina, patogus susisiekimas iš visų mikrorajonų (Karoliniškės); -Galimos pamokos pirmoje ir antroje dienos pusėje (laikas derinamas iš anksto). Į Jūsų klausimus mielai atsakysiu el. paštu.

Dėstomi dalykai:

Anglų k. (9 /val.)
Lietuvių k. (9 /val.)

Patirtis:

Per 7 darbo metus teko taikyti įvairias metodikas dirbant su skirtingo amžiaus, charakterio, motyvacijos bei išsilavinimo žmonėmis. Kiekvienas jų yra unikalus ir kiekvienam būtina parinkti individualias mokymosi programas. Pirmųjų susitikimų metu stengiamės išsiaiškinti, koks studijų būdas (daugiau grįstas teorija ar praktika, paremtas girdimąja ar regimąja atmintimi, mokymosi tempas ir kt.) yra tinkamiausias. Pagal tai sudaromi trumpalaikis ir ilgalaikis mokymosi planai, į kuriuos įeina medžiagos išmokimas bei įtvirtinimas (pagal poreikius gali būti skiriamos įvairaus tipo skatinamosios užduotys, projektai, padedantys gyvai vartoti kalbą bei gilinti komunikacinius įgūdžius). Daug dėmesio skiriama mokymosi motyvacijai stiprinti.

Kvalifikacija:

Pedagogo (filologija, kalbų mokymas) kvalifikacija, stažuotės užsienyje, darbas su užsieniečiais (lietuvių kalbos kaip užsienio kalbos dėstymas), 7 metų patirtis dėstant lietuvių ir anglų kalbas moksleiviams pagal individualią metodiką (pagalba ruošiantis pamokoms, bendrojo lavinimo ir brandos egzaminams). Darbas su suaugusiais, norinčiais išmokti ar pagilinti užsienio kalbos žinias. Vertimai, konsultavimas.

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių

© 2013-2022 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs