Įvertinimas:  0


15 €/val.Jose Ba (joseba)

Vieta:
Vilnius

Dėstomi dalykai:
Ispanų k.

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
Dirbu tik namuose
Užsiregistravo: 2020-08-29

Apie mane

Hola! - Labas - ar pasiruošęs išmokti ispanų kalbos neišeidamas iš namų ar biuro? Ar Tave žavi lotynų kultūra ir negali atsispirti melodingos kalbos žavesiui? O gal nori tobulinti savo ispanų kalbos įgūdžius profesinėje ar edukacinėje srityje? O gal tiesiog nori nuvykti į Ispaniją ir pasijusti ispaniškos fiestos dalimi be jokių kalbos barjerų? Aš, Jose, esu pasiruošęs tau padėti! Esu profesionalus ispanų kalbos dėstytojas, todėl galiu užtikrinti, kad mūsų abiejų pastangų dėka galėsi išmokti ispanų kalbos arba patobulinti savo žinias. Esu ispanakalbis, todėl išmokta ispanų kalba bus tikra ir autentiška, o ne tik vadovėlinių taisyklių rinkinys. Esu baigęs filosofijos studijas Ispanijoje, esu sertifikuotas ispanų, kaip užsienio kalbos, dėstytojas. Esu įgijęs Dele egzaminų (visų lygių) egzaminuotojo sertifikatus. Ispanų kalbos mokau jau 20 metų. Esu dirbęs Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje. Mokau ispanų kalbos A1 - C2 lygiais, ruošiu oficialiems šių lygių egzaminams. Taip pat galiu tau padėti tobulinti profesinės ispanų kalbos žinias, bei padėti pasiruošti studijoms/darbui/gyvenimui Ispanijoje. Pamokos vyksta ispanų kalba, anglų/vokiečių/lenkų/italų kalba naudojama kaip pagalbinė. Trupėtelį kalbu ir lietuviškai. Pamokos vyksta nuotoliniu būdu - Zoom ir Skypa platformų pagalba.

Dėstomi dalykai:

Ispanų k. (15 /val.)

Patirtis:

Ispanų kalbos mokau jau 20 metų. Esu dirbęs Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje. Eu dirbęs mokyklose, privačiose kalbų mokyklose bei įkuręs/vadovavęs/dėstęs ispanų kallos mokyklą

Kvalifikacija:

Esu baigęs filosofijos studijas Ispanijoje, esu sertifikuotas ispanų, kaip užsienio kalbos, dėstytojas. Esu įgijęs Dele egzaminų (visų lygių) egzaminuotojo sertifikatus.

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lenkų, Anglų, Ispanų, Vokiečių, Italų

© 2013-2022 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs